S

Stylowa restauracja
CKA "Mrówka"

Restauracja „Przekorna” w warszawskim Wilanowie zaprasza Państwa przez cały rok.Jeśli szukacie stylowej i nowoczesnej restauracji na wszelkiego rodzaju spotkania, z dobrą kuchnią, łatwym i szybkim dojazdem z wielu dzielnic Warszawy – to zapraszamy do naszej „Przekornej” restauracji w warszawskim Wilanowie. W eleganckich wnętrzach serwujemy dania kuchni polskiej i międzynarodowej. 

Nasi wysoko wyspecjalizowani kucharze przygotują także dania wegetariańskie, jarskie, dania dla dzieci i dla osób ze specjalnymi wskazaniami dietetycznymi lub zdrowotnymi.

Zarówno restauracja, jak i osiem pozostałych sal są idealnym miejscem do organizacji wszelkiego rodzaju spotkań biznesowych, a także przyjęć okolicznościowych (komunie, chrzciny, jubileusze, urodziny itp.).

W Centrum Konferencyjno- Apartamentowym „Mrówka” organizujemy także śluby cywilne i mając w tym duże doświadczenie chętnie pomożemy w ich organizacji.  Nasz profesjonalny zespół zajmie się organizacją Państwa przyjęcia od samego początku aż do jego zakończenia. Pomożemy w doborze odpowiedniego menu, napojów oraz całej logistyce.

Bogato wyposażony cocktail bar, w którym nasi doświadczeni barmani zaserwują szeroką gamę napoi i trunków różnego rodzaju zgodnie z Państwa upodobaniami.

Restauracja "Przekorna" w Wilanowie jest idealnym miejscem na wzmacniający posiłek i napoje.
Zapraszamy także osoby korzystające z biegnącej pod restauracją ścieżki rowerowej- jednej z najlepszych i najdłuższych w Warszawie.


Bez względu zatem czy jedziesz rowerem, na rolkach, czy jesteś na spacerze- zapraszamy na dobry poczęstunek, desery, napoje i dobrą kawę.

Dla dzieci mamy krzesełka kącik zabaw (na życzenie).